F.A.Q.

Aké je prednastavené výrobné heslo užívateľa?

Prednastavené heslo základného administrátora je admin. Do políčka User name vypíšte admin, do políčka Password vyplňte admin.

Aký je minimálny výkon počítača?

Minimálny výkon počítača závisí na použitých zariadeniach. Pre zobrazenie výstupu z jednej megapixelovej kamery je treba rátať s cca 500 MHz výkonu procesora a 50 MB pamäte. Doporučená minimálna konfigurácia je 2 GHz procesor a 1 GB RAM. Taktiež je treba rátať s veľkým zaťažením siete pri prenose obrazu z kamery (ci systému) k počítaču. 

Aké sú systémové požiadavky?

FORRBIS MOBILE MONITOR je kompatibilný s operačnými systémami Microsoft Windows 2000, 2003, XP, Vista, 7; Mac OS X 10.4, 10.5 a 10.6 a Linux 2.6.

Ovládanie  cez webové rozhranie je možné pomocou webových prehliadačov Mozilla Firefox, verziou 3, 3.5 a 3.6 (odporúča sa), Internet Explorer, verzia 7.0 a 8.0 (len 32-bitová verzia) alebo Safari 4 (pre Mac).

Čo potrebujem pre zobrazenie obsahu z kamier?

Pre zobrazenie obrazu z kamier v prehliadači odporúčame nainštalovať Java SE 5.0 alebo novší, Sun JRE (najnovšie aktualizácie Sun Java 6) - zdarma k dispozícii na stiahnutie na internetovej stránke (http://www.java.com/).

K prehrávaniu záznamu alebo sledovanie živého obrazu v kodeku MPEG4 alebo H.264 vyžaduje zobrazovací webový Java applet inštaláciu natívnych dekódovacích knižníc na klientsky počítač. Tieto knižnice sú inštalované automaticky a zaberajú približne 2MB priestoru na pevnom disku.

© 2023 Forbis s.r.o. | Všetky práva vyhradené